Individuální kurz

Máte raději individuální přístup oproti skupinovým lekcím? Pak je pro vás individuální kurz ten pravý! Přihlásit se můžou jak začínající nehtové designerky, tak pokročilé, které se chtějí posunout ve své práci nebo si osvojit nové techniky modeláže či nail artu. V této krásné profesi je nepřetržitý posun vpřed jak v technologických postupech a materiálech, tak i v technikách zdobení nehtů a držtet krok s aktuálními trendy a být tak o krok napřed před konkurencí je cesta k úspěchu.

V čem je individuální kurz jedinečný?                                                                                        

Po celou dobu školení vám budu plně k dispozici. Program a náročnost vám nastavím přesně na míru dle vašich požadavků a stihneme tak více než na skupinových kurzech, kde se musím současně věnovat více studentům. Zvládneme tak za den i dvě témata, která si můžete zvolit dle vašeho přání. Vybírejte prosím z kurzů, které mám v nabídce.

Co vám individuální kurs přinese?

Především získáte nový náboj do práce a chuť trénovat nové techniky v praxi. Získáte spoustu nových užitečných rad a triků, které vám usnadní a urychlí práci. Naučíte se nové neotřelé techniky v designu nehtů a nail artu, díky kterým získáte nové klientky. Na školení si můžete také pořídit materiál s 5%slevou a samozřejmostí je certifikát BrillBird Academy, který vám bude zdobit vaše studio

Informace 

Individuální kurz je vždy od 9-17hod (8 hodin)

cena kurzu pro nehtové designerky je 4900Kč/ cena pro školitele je 6900Kč

objednat se můžete telefonicky, nebo přes email