Individuální online kurz

Učte se v pohodlí doma!


Od přátel z různých koutů republiky často slýchám větu: Ráda bych přijela na kurz , ale mám to z ruky...

Je vám to povědomé? Nebo prostě jen se se raději učíte individuálně v pohodní vašeho domova? Pak neváhejte a objednejte se na individuální online kurz na míru přesně pro vás!

Výhodou této formy vzdělávání je to, že se vám mohu individuálně věnovat a můžete trénovat techniky vklidu podle svého tempa. Díky internetu můžeme z domova pracovat a kontultovat kdykoli se nám zachce!

Jak kurz probíhá?

Online kurz je rozdělen na 3 fáze:

1. Přes aplikaci ZOOM probíhá výuka a praktické ukázky. Vše vám vysvětlím, nakreslím a v průběhu také postupy nafotím a pošlu na messenger nebo do emailu, abyste měli podle čeho pracovat a kdykoli se mohli k postupům vrátit, jak budete potřebovat. Doporučuji mít u sebe sešit a tužku a dělat si v průběhu výuky poznámky.

2. Doma vklidu si natrénujete techniku podle svého tempa. Po té práci nafotíte a fotky mi pošlete na messenger nebo email.

3. Znovu se spojíme a probereme spolu, co ještě můžete na své práci zlepšit, popř. vám pomůžu s chybami. Fotografie svých prací mi můžete samozřejmě posílat i dál po kurzu. Ráda s vámi zůstanu v kontaktu a pomohu vám se zdokonalováním se ve vaší práci.

Cena: 2900,-Kč / 4 hodiny plus fotopostupy pro domácí přípravu / fakturu a certifikát o absolvování kurzu vám pošlu na email

"Škoda, že jsi daleko. Já bych tak ráda zkusila nějaký tvůj kurz a nemůžu"