POLYGEL-online

Práce s polygelem


LEKCE 1 - MATERIÁLY  A POMŮCKYLEKCE 2 - PŘÍPRAVA PŘÍRODNÍHO NEHTULEKCE 3 - PŘÍPAVA ŠABLON A JEJICH SPRÁVNÉ NASAZENÍLEKCE 4 - PRODLOUŽENÍ NEHTU BEZ ŠABLONY A PRECIZNÍ CELOPOTAHLEKCE 5 - SALONNÍ MANDLE A JEDNODUCHÝ RYCHLÝ BABYBOOMERLEKCE 6 - SQUARE A STAVĚNÁ FRANCIEKRÁTKÁ SALONNÍ MANDLE A RYCHLÁ MALOVANÁ FRANCIE ŠTĚTCEMBONUS - JAK NA PROBLEMATICKÉ NEHTY ANEB CO DĚLAT, KDYŽ POLYGEL KLIENTCE ŠPATNĚ DRŽÍ?BONUS - ČASTÉ CHYBY A ČEMU SE VYVAROVAT!!!VAŠE PRÁCE Z ONLINE KURZU

Děkuji za fotky vašich prací! Mám velikou radost, když mohu pozorovat váš vývoj o obrovský posun po absolvování mých školení :-)


DĚKUJI ZA VAŠI ZPĚTNOU VAZBU, MOC SI TOHO VÁŽÍM!


Petra Jůdová Poláková

Polygel kurz mi moc pomohl od začátku až do konce. Důležitý přehled materiálů, tekutin, štětců a všeho co jsem potřebovala vědět. Nejdůležitější část, správná příprava nehtů a nasazování šablon, bylo přehledně a detailně vysvětleno a myslím, že se mi i díky tomu začíná dařit. Ke kurzu se stále vracím a stále z něho zkouším a čerpám, přiznám se, že mi to dalo víc, než face to face školení, kde je nás i deset a vzájemně se rušíme, toto mě fakt moc pomohlo, hlavně, že se člověk může, k tomu stále vracet a kontrolovat se, fakt jsem mooooc spokojená a děkuji! 

Gabriela Plevák

Moc děkuji Veru za pochopení a trpělivost se mnou. Tvá školení, on-line kurzy i osobní setkání jsou vždy krok vpřed v modeláži. Moc ti děkuji za cenné rady a budu vděčná za další školení!