Reference

Zdeňka Badalová

Nejlepší školení které jsem kdy absolvovala. Verunka je úžasná Školitelka krásně se na její práci kouká. Odborně vše vysvětlí a ukáže prostě top. Příště zase. 

Veronika Kouřilová

Nejlepší školení, které jsem absolvovala. Úžasný přístup, ochota, profesionalita na nejvyšší úrovni. Verunka je pozitivní, trpělivý člověk, který vás naučí nemožné.
Určitě jsem tady nebyla naposledy...

Jana Steskalová

Verunka je pro mě mnohem více než mistr , který se mi skvěle stará o mé ruce.Její práce je precizní , nápaditá a jedinečná.Když se spojí profesionál a neuvěřitelně úžasný člověk , vznikne osůbka se kterou se nechcete vidět naposledy.Příjemné prostředí salonu Onyx ,profesionalita , normální lidský přístup, humor a hlavně samotná Veru , to je ten důvod proč jezdím 50 km na nehtíky.  

Milan Zářecký

S Verunkou jsou nápady vždy originální a kreativní. I přestože jsme oba moc a moc vytížení každy rok se nam podaří naplánovat termín a uskutečnit nějaké výjimečně foceni. Je při něm vždy sranda a výsledek který uspěje v soutěži. Verca je moc milá a ochotna udělat pro krasny výsledek cokoliv. I přestože foceni s ni je mimo můj svatební obor, vždy se na foceni neskutečné tesim. Pokud chcete výjimečně a nádherné umění na vašich rukou - jednoznačně doporučuji.

Petra Kopecká

Verunku určitě doporučuji jak na školení, tak i na modeláž nehtíků 😀

Helena Matějková

Zlaté ručičky. Opravdu profesionál. Všem doporučuji

Jana Jedličková

�� Super � 

Klára Weidingerová

Úžasné školení! Verunka je profík,ochotná a milá. K Verči prostě musíte!!!! Je nejlepší!!! 

Gabriela Waldstein

Skvělá a dokonalá péče...nádherné nehty

Jana Ulrichová

Verunka je TOP !!! Skvělý přístup a ochota! Za mě tisíc hvězdiček.